Accueil Forums Vendeurs عطر و ادکلن – An Overview

• Ce sujet est vide.
Affichage de 1 message (sur 1 au total)
  • Auteur
    cindi24u41
    Invité

نت اولیه: پرتقال، گریپ فروت ، توت فرنگی ، آناناس ، میوه گل ساعت

در این محصولات از نت‌های گلی کم‌تر استفاده می‌شود. خصوصا در عطرهای تلخ مردانه این مورد مشهود است.

آزارو ویزیت عطری است گرم و تند که در سال ۲۰۰۳ راهی بازار شده است. این عطر مردانه سبب جذابیت و وقار بیشتر شما می‌شود. آنیک مناردو عطار مشهور این عطر را در گروه بویایی چوبی تند قرار داده است. از همین رو برای فصول سرد شما یک محصول ایده ال محسوب می‌شود.

در هر گروه روایح ویژه‌ای وجود دارند که هارمونی خاصی با یکدیگر تشکیل می‌دهند با این تفاوت که هر گروه بویایی ترکیبی از نت‌های مختلفی است.

پس اگر میز آرایش شما درست روبروی پنجره است و آفتاب به طور مستقیم به عطر می‌تابد باید به مرور منتظر فاسد شدن آن باشید.

سلام پیگیری سفارش خریدهای من پروفایل من علاقه مندی من اعتبار مجازی من ثبت خدمات پس از فروش خروج

از ویژگی های اصلی این محصول میتوان به : خاصیت محافظت از مو در برابر خشکی و آسیب دیدگی و همینطور پوشش دهی بسیار بالا و ماندگاری بسیاری خوب آن اشاره کرد.

انتخاب عطر بر اساس نت‌ یکی از بهترین روش‌ها برای خرید عطر زنانه با ماندگاری بالا است چرا که به خوبی می‌توانید با بوییدن نت اول میزان علاقه خود به آن را بسنجید.

پیشنهاد می کنیم که از بهترین ادکلن های زنانه برای فصل تابستان نیز بازدید نمایید.

• ماندگار ( آلبوم ) • ماندگار ( روزنامه ) • ماندگار ( مجموعه تلویزیونی )

البته باید توجه داشته باشید که برای تمام فصول نمی‌توانید از یک عطر خاص استفاده کنید مگر اینکه در میان مدل‌های متفاوت، یک رایحه با ماندگاری بالا و طبع معتدل خریداری نمایید. با توجه به این که عطر زنانه با ماندگاری بالا تنها توسط برندهای معتبر طراحی و تولید می‌شود پس بدون شک در میان مدل‌های متفاوت می‌توانید عطری برای تمام فصول پیدا کنید.

اکنون که وارد فصول گرم سال می شویم، استفاده از عطر، ادکلن و اسپری به بالاترین میزان خود می رسد. همیشه به هنگام خرید خوشبو کننده های بدن اولین ویژگی که برایمان مهم است ماندگاری بوی آن می باشد.

مو مصنوعی و کلاه گیس ریش و سبیل مصنوعی تیغ و دسته تیغ قیچی آرایشگری

آدرس: تهران، خیابان بنی‌هاشم، خیابان رحیمی کلور، کوچه تیزقدم، پلاک ۳۵

If you have any questions concerning where and how to use بهترین عطر مردانه, you can speak to us at our own web page.

Affichage de 1 message (sur 1 au total)
Répondre à : عطر و ادکلن – An Overview
Vos informations :

PANIER

X